Warsztaty projektowe Design Summer School 2022!
Drodzy Studenci!

Spotkajmy się we wrześniu na warsztatach projektowych Design Summer School 2022!
Kampus Design Nature (Sobole 27, 21-307, PL)

27.06-02.07 Ziemia
Prowadzący: Lia Forslund & Tomek Rygalik Zaczynamy od Ziemi jako najbardziej podstawowego żywiołu. Odnosi się to nie tylko do naszej planety, ale także do wszystkiego, co jest związane z materią fizyczną. Symbolizuje uziemienie i stabilność. Będzie naszą inspiracją do pracy twórczej.

4-9.07 Ogień
Prowadzący: Franek Wardyński & Tomek Rygalik Drugi warsztat będzie poświęcony Ogniowi. W wielu aspektach reprezentuje on siłę życiową, energię i pasję, i to właśnie od niego zaczniemy naszą kreatywną podróż.

11-16.07 Powietrze
Prowadzący: Franek Wardyński & Gosia Rygalik Trzeci warsztat będzie dotyczył Powietrza. Najbardziej subtelne, reprezentujące lekkość, przejrzystość i ruch. Sprawdzimy, w jaki sposób jego właściwości mogą inspirować proces twórczy.

1.08-6.08 Woda
Prowadzący: Lia Forslund & Gosia Rygalik Ostatni tydzień będzie poświęcony Wodzie. Wyobraź sobie jej różne formy
- płynący strumień, twardy lód lub gorącą i ulotną parę. Woda to przede wszystkim przepływ. Symbolizuje ciągłe zmiany i zdolność do adaptacji.
Sprawdzimy, w jaki sposób te cechy mogą napędzać proces projektowania.

Udział w warsztatach jest DARMOWY!

Wszyscy zakwalifikowani uczestnicy otrzymają stypendium pokrywające koszty czesnego i materiałów, co oznacza, że zapłacisz tylko za pobyt i
wyżywienie: 300 euro / 1350 zł
Cena obejmuje: 5-dniowy pobyt w kampusie DesignNature / 3 wegetariańskie posiłki dziennie / nieograniczony dostęp do natury

Jak się zgłosić?
Wyślij swoje: portfolio / CV / krótkie oświadczenie na adres: connect@designnature.com
do: 31.05
Wybierz dwa alternatywne terminy warsztatów.

Wybrani uczestnicy zostaną powiadomieni do 6.06