Szkolenie w zakresie wytrzymałościowego sortowania tarcicy budowlano-konstrukcyjnej metodą wizualną

www.pkn.pl

W ramach współpracy między Polskim Komitetem Normalizacyjnym, Ośrodkiem Szkolenia Kadr w Kępnie a Wydziałem Technologii Drewna SGGW w Warszawie od ponad 10 lat, cyklicznie organizowane są szkolenia w zakresie sortowania tarcicy budowlano-konstrukcyjnej metodą wizualną. Polski Komitet Normalizacyjny objął patronatem to przedsięwzięcie, co znajduje swój wyraz między innymi w zaświadczeniach wydawanych brakarzom, po pomyślnym ukończeniu szkolenia i potwierdzeniu nabytych umiejętności sortowniczych zdanym egzaminem.

Chęć uczestnictwa w szkoleniu należy zgłaszać do Ośrodka Szkolenia Kadr w Kępniewww.osrodek.kepno.pl

Kierownik szkolenia z ramienia WTD SGGW w Warszawie: Dr hab. inż. Sławomir Krzosek, prof. SGGW