Sukces Koła Naukowego Meblarstwa na konferencji

W dniach 08. – 10.09.2021 r. trzy Przedstawicielki Koła Naukowego Meblarstwa uczestniczyły w zagranicznej międzynarodowej konferencji naukowej „ICONST - LST- International Conference on Life Science and Technology” (www.iconst.org), która odbyła się w Budvie w Czarnogórze. Prezentowana tematyka spotkała się z żywym zainteresowaniem audytorium, w związku z czym Komitet naukowy konferencji zadecydował o przyznaniu wyróżnień w następujących kategoriach:

W kategorii prezentacji ustnych:

• Aleksandra Jeżo za prezentację pt. „Possibilities of using lignocellulosic residues from vineyards as an alternative material for wood-composites on the example of Wood Plastic Composites production”

W kategorii posterów:

• Barbara Białowąs za poster pt. „Effect of thermomechanical densification of pine wood (Pinus sylvestris L.) on axial force, torque and quality of processing during drilling”
  • Anita Wronka za poster pt. „The Effect of Application of Densified Wood in I-beams on Their Bending Properties”

Korzystając z okazji, Koło Naukowe Meblarstwa serdecznie dziękuje Radzie Uczelnianej Samorządu Studentów SGGW za dofinansowanie wyjazdu na konferencję.