Uwaga Studenci Wydziału Technologii Drewna,

w związku z zawieszeniem zajęć dydaktycznych związanym z wprowadzonym w kraju stanem zagrożenia epidemicznego, pracownicy INDiM przygotowują i przesyłać będą Państwu sukcesywnie materiały z poszczególnych przedmiotów do nauki zdalnej. Materiały przesyłane będą do Państwa najczęściej za pośrednictwem Starostów poszczególnych roczników.

Wykaz przedmiotów WTD realizowanych w formie zdalnej

Proszę o wyrozumiałość i życzliwość w trakcie realizacji dydaktyki w trybie zdalnym. Jednocześnie proszę o kontakt i informację mailową w przypadku jakichkolwiek trudności z realizacją bieżącej dydaktyki.

Życzę Państwu szybkiego powrotu do normalności.

Piotr Borysiuk
Prodziekan WTD