Staż w ramach programu POWER
Szanowni Stażyści!
Poniżej do pobrania w wersji edytowalnej niezbędne dokumenty
do rozliczenia stażu.
Po każdym miesiącu stażowym proszę o dostarczenie zał. 4, 5 i 6
[harmonogramu stażu za dany miesiąc, listy obecności
i dziennika stażu].
Dokumenty można składać w Dziekanacie lub w pokoju 2/24b.
Uprzejmie proszę o włożenie wszystkich dokumentów
w jedną transparentną koszulkę.

Do pobrania:

- zał. 4 harmonogram stażu
- zał. 5 lista obecności
- zał. 6 dziennik stażu
- zał. 7 karta Opiekuna stażu
- zał. 8 wniosek o zwrot kosztów Opiekuna
- zał. 9 sprawozdanie ze stażu
- zał. 10 zaświadczenie o odbytym stażu
- regulamin staże 2018 WTD

Szanowni Państwo,

Wydział Technologii Drewna SGGW w Warszawie pozyskał dofinansowanie na realizację programu stażowego dla Studentów kierunku technologia drewna i meblarstwo w ramach projektu: Sukces z natury - kompleksowy program podniesienia jakości zarządzania procesem kształcenia i jakości nauczania Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, Nr POWR.03.05.00-00-Z033/17.

Celem staży jest umożliwienie Studentom wzbogacenia umiejętności praktycznych i zdobycia doświadczenia zawodowego. Czas trwania stażu to 2-miesiące (120 godz./miesiąc)

W roku 2018 staże będą obejmowały Studentki i Studentów WTD, którzy ukończyli w semestrze letnim 2017/2018:

1. sem. 1 i sem. 3 studiów stacjonarnych II stopnia [magisterskich] kierunku: technologia drewna;
  2. sem. 6 studiów stacjonarnych I stopnia [inżynierskich] kierunku: meblarstwo.

Pozostałe roczniki zostaną objęte wsparciem w roku 2019 i 2020.

Osoby zainteresowane odbyciem stażu z w/w semestrów prosimy o przesyłanie swojego zgłoszenia oraz CV na adres:

staze_wtd_power@sggw.pl

W temacie wiadomości proszę podać firmę [jej skrót], w której chcieliby Państwo odbyć staż [załącznik_firmy_2018], a także swoje nazwisko, imię, semestr i numer indeksu:

FIRMA_Nazwisko_Imię_semestr0_nr indeksu00000

Rekrutacja trwa od 22 czerwca do 26 czerwca do godz. 22:00

Do 28 czerwca proszę dostarczyć wypełniony:

Dokumenty można składać w pokoju 2/24b lub w Dziekanacie WTD

Koordynator  programu stażowego WTD