Piąte spotkanie projektu Beyond 45

Już od ponad dwóch lat Wydział Technologii Drewna SGGW w Warszawie wraz z partnerami z Hiszpanii, Czech, Holandii i Polski realizuje projekt Beyond45 w ramach programu Erasmus+ Unii Europejskiej- Partnerstwa strategiczne na rzecz kształcenia i szkoleń zawodowych.16 i 17 kwietnia w Warszawie odbyło się piąte, ostatnie spotkanie partnerów projektu.

Dzięki realizacji projektu partnerzy projektu stworzyli kurs e-learningowy połączony z warsztatami praktycznymi, składający się z następujących modułów:

1. Psychologiczne aspekty przebranżowienia.
  2. Zintegrowane elementy elektroniczne w produktach meblarskich.
  3. Automatyzacja w domu.
  4. Wiedza o materiałach drzewnych.
  5. Wiedza z zakresu technologii meblarstwa.
  6. Podstawowe aspekty przedsiębiorczości i organizacji produkcji.

W czerwcu 2018 roku platforma testowana będzie na uczelni  przez kursantów, którzy stanowić będą przedstawicieli różnych grup zawodowych i społecznych dzięki czemu możliwe będzie zebranie niezależnych i obiektywnych opinii na jej temat, co w efekcie przełożyć się ma na jej ulepszenie i dostosowanie do potrzeb użytkowników.