Zgodnie z Zarządzeniem nr 100 Rektora SGGW z dnia 22 września 2021 r. (do pobrania) studenci SGGW powinni przygotować pracę dyplomową wg nowych wytycznych. Istotne zmiany względem wcześniej obowiązujących wytycznych dotyczą m.in. wymogu stosowania zasad nowej identyfikacji wizualnej uczelni.

Zmianie ulega m.in. wygląd strony tytułowej - wersje edytowalne stron tytułowych do pobrania zostały zamieszczone w dziale Absolutorium i egzamin dyplomowy ----> Do pobrania. Zgodnie z wytycznymi, prace inżynierskie realizowane na Wydziale Technologii Drewna mają posiadać jasno-zieloną okładkę (do pobrania), prace magisterskie natomiast ciemno-zieloną (do pobrania). Zmiany dotyczą również m.in. tekstu oświadczeń znajdującego się na stronie 3 pracy dyplomowej.

Nowe wymogi dla prac dyplomowych dotyczą wszystkich studentów SGGW, którzy w dniu wejścia w życie Zarządzenia nr 100 Rektora SGGW są w trakcie przygotowania pracy dyplomowej, również studentów, którzy planują wznowienie studiów celem przystąpienia do obrony.